תמונת אוטובוס של נתיב

הצהרת נגישות


עמוד זה בא לפרט את התאמות הנגישות שבוצעו באתר ואת הדרכים בהם גולשים יכולים להתאים את האתר לצרכיהם. הנגשת האתר

בימים אלו, במסגרת לוח הזמנים שהוגדר בתקן הישראלי לנגישות 5568 ולהנחיות גוף התקינה הבין-לאומי W3C, עובר האתר הנגשה לרמה AA . חברת נתיב אקספרס רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות ובשיפור השירות הניתן ללקוחות עם מוגבלות. לשם כך הושקעו משאבים בהנגשת האתר, במטרה להקל על השימוש בו, וכן להפוך את שירותי התחבורה שלנו לזמינים יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

מדוע להנגיש את האתר?

על פי הערכות עדכניות, כ 20-25% מכלל הציבור בישראל נתקלים בקשיי שימוש ונגישות באינטרנט. חברתנו רואה חשיבות רבה בנגישות שרותיה כחברת תחבורה ציבורית(ובנגישות שרותי אינטרנט באופן כללי) לכלל הציבור כולל מנגנונים תומכי נגישות באתר אפשרות מעבר בעזרת מקש TAB בין כל חלקי האתר. אפשרות להחלפת צבעי נגודיות.

היכן ניתן למצוא את ההנגשה באתר נתיב אקספרס?

מצד ימין למעלה, נמצא כפתור "הנגשה". בעת הקלקה על כפתור זה נפתח תפריט מפורט לסוגי ההתאמות הנגישות האפשריות באתר. לאחר קריאת התפריט יש לבחור את האופציה הרצויה ואת מצב ההנגשה .

תוכן התפריט :

  1. כפתור הגדלת והקטנת הטקסט
  2. כפתור שינוי צבע בהיר.
  3. כפתור שינוי צבע כהה.
  4. כפתור זכוכית מגדלת.
  5. כפתור החלפת פונט האתר לפונט קריא.
  6. כפתור הדגש קישורים.
  7. ניווט במקלדת באמצעות כפתור TAB, עם הגדרת איזורים.

רכז נגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים שאינם מונגשים באופן מלא. אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות. שאלות או הצעות בנושא נגישות ניתן להפנות למר חסן אבו תנהא רכז הנגישות בחברה: | טלפון 3553* או 1599559559 24/7 או באמצעות האתר www.nateevexpress.com