אודות החברה

אודות החברה

הקווים שלנו תמיד בדרך שלך


קבוצת עפיפי:


ההתחלה הייתה בשנת 1927 כאשר החליטו אבות משפחת עפיפי לרכוש משאית להובלת התוצרת החקלאית של המשפחה, השכנים והקרובים ניצלו את הרכישה הזאת למילוי הצרכים שלהם בהובלה ובתחבורה, אבות המשפחה הבחינו בראיה עסקית מיד זיהו את הפוטנציאל והתקינו מושבים לנוסעים, בשנת 1932 נרכש האוטובוס הראשון של המשפחה, הדרך מכאן ועד להפיכת הקבוצה לקבוצה מובילה, בעלת מעמד עסקי רם, רצופה בהרבה הקרבה, מעוף, שקידה, יזע, ועבודת פרך של ארבע דורות בני המשפחה. הקבוצה מנוהלת כיום על ידי הדור השלישי והרביעי של המשפחה, והיא מתמחה בהרבה תחומים כמו: תחבורה, תיירות וטכנולוגיה של תחומים אלה, מלונאות, ונדל"ן. צורת הניהול הצנועה מציבה את הקבוצה בקדמת הקבוצות העסקיות עם עבר מפואר הווה מזהיר ותוכניות לעתיד טוב יותר.


נתיב אקספרס:

החברה התחילה את דרכה במתן שירותי תחבורה ציבורית בתחילת שנת 2001 כאשר זכתה במכרז להפעלת אשכול חדרה נתניה. כיום החברה מפעילה ארבעה אשכולות:


  • אשכול הגליל : צפת – מעלות – נהריה – עכו – משגב כרמיאל – שפרעם.
    החברה מפעילה את האשכול החל מינואר 2002. במסגרת האשכול, מפעילה החברה 185 קווי תחבורה ציבורית.
  • נתניה תל אביב.

    החברה מפעילה את האשכול החל מפברואר 2009. במסגרת האשכול, מפעילה החברה 16 קווי תחבורה ציבורית.

במסגרת הפעילות הענפה באשכולות מקפידה "נתיב אקספרס" על מתן שירות מקצועי ,אמין ובטוח לכלל נוסעיה ובדגש מיוחד על צרכי נוסעים בעלי מוגבלויות כל אשר יהיו, לשם כך מפעילה החברה מערכת כריזה מכוונת לוויינית שמודיעה בזמן הנסיעה על התחנות במסלול הקו, בנוסף למערכת שילוט אלקטרונית פנימית שמציגה את התחנות הנ"ל.
החברה מפעילה שירות NEXT BUS העוקב אחרי זמן הגעת האוטובוס לתחנות בקו הנסיעה בזמן אמת. כמו כן מפעילה החברה בחלק מהאוטובוסים אינטרנט אלחוטי המאפשר גלישה ללא תשלום לציבור הנוסעים.


הפעלת האוטובוסים בקווי התחבורה הציבורית על ידי החברה נעשים תוך שליטה הדוקה ובקרה מתמדת דבר המקנה לה יתרון עצום. לשם כך, מופעל מרכז בקרה סביב השעון בכל ימות השנה ונשען על תוכנות שליטה וניהול ציי רכב מהמתקדמות והמפותחות שיש, המותאמות לצרכי החברה על ידי מחלקת ניהול הידע שלה. המרכז מקנה אפשרות מעקב אחרי כל אוטובוס הכוללים מיקום, נתוני מהירות וכיווני נסיעה, ויכול לתת התראה על כל חריגה בנושאים הללו. בנוסף, משמש מרכז זה כמרכז שירות ומידע לציבור הלקוחות הרחב, הנותן מענה לכל פנייה בנושאי מסלולי נסיעה, מיקום תחנות, ולוחות זמנים.
"נתיב אקספרס" מקפידה על מתן מענה לכל צרכי הציבור שהיא משרתת בתחבורה ציבורית וכל זה על פי הסטנדרטים של הקבוצה אליה שייכת קבוצת עפיפי, ייחודיות, אמינות, זמינות, צניעות ואדיבות לאין קץ.